گۆڕان نیوز- استاندار کردستان گفت: تلاش کردیم با کمک گروهای مردمی شب میلاد حضرت پیامبر و هفته وحدت ایام به یادماندنی برای مردم باشد.
به گزارش گۆڕان نیوز، اسماعیل زارعی‌کوشا با تقدیر از استقبال بسیار خوب مردم از ویژه برنامه‌های این ایام، گفت با توجه به استقبال بسیار خوب مردم از برگزاری جشن بزرگ احمد برای استمرار این برنامه و  جشن‌های بزرگ خیابانی در ایام مختلف برنامه‌ریزی خواهیم کرد.
اسماعیل زارعی‌کوشا در جشن بزرگ احمد که هم‌اکنون با حضور اقشار مختلف مردم سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: بزرگترین افتخار تمام مسوولان و دولتمردان در استان کردستان، نوکری مردم است.

وی افزود: جشن بزرگ احمد امروز با استقبال پرشور مردم فرهنگی و متدین سنندج برگزار شد و معتقدیم این جشن‌ها باید ادامه داشته باشد.

استاندار کردستان گفت: با توجه به استقبال بسیار خوب مردم از برگزاری جشن بزرگ احمد، برای استمرار این برنامه و جشن‌های بزرگ خیابانی در ایام مختلف برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

وی افزود: برگزاری این دست برنامه‌ها را در راستای تقویت وحدت و همدلی در بین مردم در دستور کار قرار می‌دهیم و امیدواریم بتوانیم خادمان موفقی در مسیر خدمت به مردم با شرف و انقلابی این استان باشیم.

گفتنی است؛ مراسم بزرگ جشن احمد از ساعت۱۶ امروز در پیاده‌راه فردوسی و میدان انقلاب شروع شده و همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *