گۆڕان نیوز- سید مجید ابن الرضا مدیرعامل ساتا گفت: باید از تحریم ها نگران نبود بلکه باید حسن استفاده را از تحریم‌ ها کرد که باعث فرصت جهش و پویش هستند.

گۆڕان نیوز- سید مجید ابن الرضا مدیرعامل ساتا گفت: باید از تحریم ها نگران نبود بلکه باید حسن استفاده را از تحریم‌ ها کرد که باعث فرصت جهش و پویش هستند.

سیدمحمد صابر سبحانی/ خبرنگار گۆڕان نیوز، سید مجید ابن الرضا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در بازدید از شرکت سیمان کردستان در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه باید تلاش بکنیم در مسیر پیشرفت خود مسیر کمال را هم داشته باشیم تصریح کرد: نمونه بارز کمال، شهدا هستند، شهدا در مسیری که قرار داشتند همواره در جایگاه بالاتری قرار داشتند .

سردار ابن الرضا با اعلام اینکه در کشور ظرفیت های خیلی خوبی داریم و ما باید ظرفیت ها را بشناسیم ادامه داد: اگر ظرفیت ها را به خوبی بشناسیم و توجه داشته باشیم مسیر پیشرفت را درست رفته ایم در غیر این صورت پیشرفتی حاصل نمی شود .وی در ادامه سخنان خود تحریم را فرصت مناسب برای جهش و پویش مجموعه خواند و تصریح کرد: باید از تحریم ها نگران نبود بلکه باید حسن استفاده را از تحریم‌ ها کرد که باعث رونق تولید داخلی می شود .

مدیرعامل ساتا همچنین تصریح کرد؛ استان کردستان در زمینه علمی و نخبگی ظرفیت بسیار خوبی دارد که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

ابن الرضا در پایان با اعلام اینکه باید به کارگران مهارت آموخت ادامه داد: مهارت آموزی کارگران باعث افزایش بهره وری کارخانه می‌شود که نیاز است توجه بیشتری به این موضوع داشته باشیم .

در ادامه این جلسه محمدرضا سلیمیان مدیر عامل‌ هلدینگ سیمان غدیر با بیان اینکه در راستای بهره‌وری و بالابردن کیفیت خدمات دهی در هلدینگ سیمان غدیر کارانه در نظر گرفته شده است تصریح کرد: در راستای کمک به معیشت پرسنل در طول سال به ازای تولید بیشتر ۳ ماه کارانه پرداخت می شود.

مدیرعامل هلدینگ سیمان غدیر در ادامه با بیان اینکه سیمان کردستان در سال های گذشته زیانده بوده است ادامه داد، شرکت سیمان کردستان توانسته است زیان ۱۷۰ میلیارد تومانی را جبران کرده و امسال به سود دهی ۱۷۰ میلیارد‌ تومانی دست پیدا خواهد کرد که این حاصل تلاش همکاران ما در شرکت سیمان کردستان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *