گۆڕان نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان سنندج از بازداشت قاتل مرد ۳۸ ساله سنندجی با هوشیاری پلیس در کمتر از یک ساعت خبر داد.


گۆڕان نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان سنندج از بازداشت قاتل مرد ۳۸ ساله سنندجی با هوشیاری پلیس در کمتر از یک ساعت خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان کردستان، سرهنگ «علیرضا مرادی» روز جمعه اظهار کرد: دیروز برابر اعلام فوریت‌های پلیسی مبنی بر قتل مردی در محله «نایسر» سنندج بلافاصله گشت کلانتری به محل اعزام، که برابر اعلام ساکنان مشخص شد فردی با ضربات چاقو مصدوم و فرد ضارب متواری شده است.

وی افزود: مصدوم توسط اهالی محل به بیمارستان اعزام شد ولی به علت شدت ضربات چاقو فوت می کند که بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سنندج ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات ویژه پلیسی، ماموران انتظامی شهرستان، متهم را در مخفیگاهش شناسایی و کمتر از یک ساعت بازداشت کردند.

سرهنگ مرادی اضافه کرد: پس از انتقال وی به مقر پلیس و تحقیقات تکمیلی، نامبرده به قتل این مرد ۳۸ ساله اعتراف و اختلاف قبلی خود با مقتول را انگیزه قتل اعلام کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد با سعه صدر و آرامش از نزاع فردی و اجتماعی پرهیز کنند تا شاهد چنین حوادث و اتفاقات ناگواری در جامعه نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *