گۆڕان نیوز- مدیر امور آبفا سروآباد گفت: پروژه ساخت مخزن 1000 مترمکعبی این شهرستان با هدف آبرسانی به محله شیخان و روستای ترخان آباد با اعتبار 23 میلیارد ریال در دست احداث است و تاکنون پروژه 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گۆڕان نیوز- مدیر امور آبفا سروآباد گفت: پروژه ساخت مخزن ۱۰۰۰ مترمکعبی این شهرستان با هدف آبرسانی به محله شیخان و روستای ترخان آباد با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال در دست احداث است و تاکنون پروژه ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش گۆڕان نیوز، بصیر عبداللهی گفت: با تکمیل و بهره برداری از این مخزن کار تأمین آب کامل و کافی مناطق مورد اشاره به صورت پایدار انجام و شهروندان از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طی ۷ ماهه امسال عملیات توسعه شبکه آب به میزان ۷۰۰ متر، توسعه شبکه فاضلاب به میزان ۸۰۰ متر به همراه احداث ۹ باب منهول و اصلاح خط انتقال فاضلاب به میزان ۲۵۰ متر توسط همکاران امور آبفا سروآباد انجام شده است.

مدیر امور آبفا سروآباد با تأکید بر تداوم خدمات رسانی به شهروندان به عنوان مهمترین رسالت شرکت آبفا خاطرنشان کرد: امیدواریم با ارائه این خدمات در دو بخش آب و فاضلاب، زمینه رضایتمندی بیش از پیش مردم فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *