گۆڕان نیوز- مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان کردستان از رشد ۶۰ درصدی تسهیلات پرداختی در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.

گۆڕان نیوز- مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان کردستان از رشد ۶۰ درصدی تسهیلات پرداختی در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.
بە گزارش گۆڕان نیوز، حبیب اله عمرانی ضمن تبریک هفته دولت و هفته تعاون به دولتمردان و تعاونگران، عنوان کرد: طی شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ در قالب ۱۸۰۰ پرونده مبلغ یک‌هزار و دویست و بیست میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال قبل از حیث تعداد ۶۵ درصد و از حیث مبلغ ۶۰ درصد رشد داشته است.
وی در ادامە تصریح کرد: از لحاظ بخش اقتصادی ۵۰ درصد تسهیلات در بخش خدمات و ۲۵ درصد در بخش صنعت و معدن و ۱۲ درصد در بخش کشاورزی و ۷ درصد در بخش ساختمان و ۶ درصد در بخش بازرگانی پرداخت شده است.
ویدر ادامه با تاکید برحمایت از تعاونی‌ها در استان، عنوان کرد: بانک توسعه تعاون استان کردستان در راستای اجرای رسالت خود و خدمت به بخش تعاون ۸۳ درصد از تسهیلات مصرفی را به تعاونی‌ها و اعضا آنها و ۱۷ درصد را به سایر فعالان اقتصادی پرداخت کرده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان کردستان با اشاره به اقدامات انجام شده بذای تحقق شعار سال عنوان کرد: با عنایت به اینکه بانک توسعه تعاون بانکی صد در صد دولتی است در راستای تحقق شعارهای دولت مردمی و خدمتگزار طرف قرارداد اکثر تفاهم نامه‌های دولتی بوده و در حال پرداخت اعتبارات تبصره ۱۸ بخش های کشاورزی، گردشگری، صنعت و معدن و تعاون و تبصره ۱۶ کمیته امداد و بهزیستی می‌باشد.
عمرانی در ادامه تشریح کرد: بانک توسعه تعاون جهت تکمیل رسالت اجتماعی خود تسهیلات ازدواج، فرزند آوری، ودیعه مسکن و مشاغل خانگی را به صورت قرض الحسنه پرداخت می‌نماید.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان کردستان همچنین تصریح کرد: این بانک جهت حمایت بیشتر از مشتریان خود به مناسبت هفته های دولت و تعاون به مشتریانی که تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۷ مطالبات خود را تسویه نماید کل وجه التزام پرداختی را مورد بخشش قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *