گۆڕان نیوز- در اولین روز از هفته دولت 3 پروژه آبی این شرکت با اعتبار حدود 177 میلیارد تومان آغاز و به بهره‌برداری رسید.

گۆڕان نیوز- در اولین روز از هفته دولت ۳ پروژه آبی این شرکت با اعتبار حدود ۱۷۷ میلیارد تومان آغاز و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش گۆڕان، در مراسمی که با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستان بانه برگزار شد در نخستین روز از هفته دولت به تنش کم آبی بانه، پایان داده شد.
در مراسم افتتاحیه، مهندس آرش آریانژاد ضمن تقدیر از مجموعه کارکنان این پروژه‌ها، عوامل پیمانکار و مشاور گفت: امروز در حالی که یک ماه تا پایان وعده استاندار کردستان در خصوص انتقال آب از سد عباس‌آباد به تصفیه خانه بانه مانده است، این پروژه با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان هزینه، به بهره‌برداری رسید.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان، افتتاح ایستگاه پمپاژ اضطراری بوئین را از دیگر وعده‌های محقق شده خواند و افزود: این پروژه نیز با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان جهت تأمین آب شرب شهر بانه به بهره‌برداری رسید.
وی آغاز عملیات اجرایی تکمیلی ایستگاه پمپاژ دائم بوئین با پیش بینی اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان را از دستاوردهای سفر وزیر نیرو در دی ماه سال گذشته به کردستان عنوان کرد و اظهار داشت: انتقال بخشی از آب شرب و صنعت مورد نیاز شهر بانه و شهرهای بوئین، کانی سور و آرمرده و روستاهای اطراف تا افق ۱۴۲۵ از اهداف اجرای خط انتقال آب از سد عباس‌آباد به تصفیه خانه بانه، می باشد.
مهندس آریانژاد خدمات جهادی دولت سیزدهم را بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: خط انتقال از پایاب سد عباس آباد تا تصفیه خانه موجود بانه به طول ۲۲ کیلومتر با ۶۵۰ لیتر در ثانیه در کمترین زمان ممکن و با کار جهادی صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *