گۆڕان نیوز-فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خواستار ورود جدی خبرنگاران و اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن گری و ارتقاء سطح سواد رسانه ای جامعه شد.


گۆڕان نیوز-فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خواستار ورود جدی خبرنگاران و اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن گری و ارتقاء سطح سواد رسانه ای جامعه شد.

به گزارش گۆڕان، سردار سید صادق حسینی، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، در مراسمی که توسط سازمان بسیج رسانه به مناسبت گرامیداشت روزخبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه خبرنگاران و اصحاب رسانه وظیفه سنگینی و عملشان یک عمل ارزشی و انقلابی است.
وی افزود: زمانی که یک خبرنگار با یک خبر وقایعی را ماندگار و شکار لحظه ها می کند همانند برخی از افراد در مسیر تاریخ اثر گذار می شوند.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین(ع) و یاران وفادارش و پاسداشت روز خبرنگار، خواستار ورود خبرنگاران و اصحاب رسانه به جهاد تبیین برای روشن گری و ارتقاء سطح سواد رسانه ای جامعه شد.
سردار حسینی، بیان کرد: امام حسین علیه السلام با فاصله اندکی تاریخ را عوض کرد دشمنان آمده بودند که اسلام را از بین ببرند اما ایشان با درایتی که داشتند این مسیر را تغییر دادند لذا خبرنگاران نیز می توانند با سواد رسانه ای که دارند مسیر را تغییر دهند.
وی با اشاره به اینکه امروز جنگ، جنگ رسانه و نبرد، نبرد رسانه ای است، تصریح کرد: امروز ما در جنگ اقتصادی، نظامی و تحریم ها توانستم پیروز میدان شویم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: انقلاب اسلامی یک حادثه فرهنگی بود که امام توانست خیلی راحت آن را بنیان گذاری کند و به منصه ظهور برساند.
سردار حسینی بیان کرد: با توجه به اینکه امروز جنگ، جنگ سخت است لازم است که خبرنگاران و اصحاب رسانه علم و سواد رسانه ای شان را ارتقا و بالا ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *