گۆڕان نیوز- امام جمعه کامیاران با تاکید براینکه وجود اسرائیل در خاک عراق بی‌حرمتی به قداست کردهاست، گفت: امروز ما از این قضایا نگران هستیم چرا که وجود کفر و اسرائیل در عراق برای ما جای ناراحتی و نگرانی دارد.

به گزارش گۆڕان نیوز، ماموستا سیدمحسن حسینی در نخستین اجلاسیه منطقه‌ای وحدت که هم‌اکنون در سنندج در حال برگزاری است اظهار کرد: به اتفاق فرقین اسلامی بعد از قرآن، بهترین هدیه برای پیامبر اکرم اهل بیت و اصحاب رسول‌الله بوده است.

وی افزود: اهل بیت و اصحاب رسول‌الله بعد از پیامبر اسلام بهترین هدیه برای امت اسلامی است و تمسک و الگوگیری از آنها راه نجات مسلمانان است.

امام جمعه کامیاران اذعان کرد: امروز وحدت اسلامی بین شیعه و سنی ایران حول محور رهبری و پایدار و مثال‌زدنی است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فتوا داده‌اند که به مقدسات همدیگر توهین نکنیم و این مهم باید مورد توجه همه قرار گیرد.

امام جمعه کامیاران گفت: جایگاه حضرت علی(ع) برای اهل سنت به قداست کعبه معظمه است و انتظار داریم کسی به صحابه پیامبر توهین نکند.

ماموستا حسینی با بیان اینکه کسانی که به صحابه پیامبر توهین می‌کنند فردا در قیامت باید پاسخگو باشند، گفت: مردم کرد و اهل سنت در طول تاریخ همواره در مسیر دفاع از اسلام و ارزش‌های آن تلاش کرده و مدافعین واقعی برای نظام بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: ما مردم کرد اهل سنت همواره برای تامین امنیت و حفظ امنیت در حریم و حفظ آن هم دغدغه‌مند بوده‌ایم.

امام جمعه کامیاران با تاکید براینکه وجود اسرائیل در خاک عراق بی‌حرمتی به قداست ملت کرد است، گفت: امروز ما از این قضایا نگران هستیم چرا که وجود کفر و اسرائیل در عراق برای ما جای ناراحتی و نگرانی دارد.

ماموستا حسینی اضافه کرد: ما از عربستان سعودی هم گله‌مند هستیم که کاملا به سمت یهودی‌ها می‌رود و این موضوع جای نقد دارد.

وی ادامه داد: امروز در ایران اسلامی، قداست، عزت، آزادگی و زیر سلطه نرفتن وجود دارد و اروپایی‌ها به خاطر شهادت‌طلبی و ایثارگری ملت ایران سر تعظیم به سمت ما فرود می‌آورند و این دارای ارزش والایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *