گوران نیوز- سرپرست بارز کردستان عنوان کرد: با تولید روزانه 16260 حلقه به همت پرسنل زحمت کش و تلاشگر خود افتخاری دیگر در تاریخ لاستیک بارز کردستان به ثبت رساند

بارز کردستان؛ با تولید روزانه ۱۶۲۶۰ حلقه لاستیک افتخاری دیگر را به ثبت رساند


گوران نیوز- سرپرست بارز کردستان عنوان کرد: با تولید روزانه ۱۶۲۶۰ حلقه به همت پرسنل زحمت کش و تلاشگر خود افتخاری دیگر در تاریخ لاستیک بارز کردستان به ثبت رساند


به گزارش گوران نیوز، مهندس «طاهر یوسفی» اظهار کرد: شرکت لاستیک بارز کردستان با سهم بیش از ۳۰ درصد تایر سواری کشور به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی لاستیک سواری در صنعت تایر شناخته می‌شود.


سرپرست بارز کردستان افزود: شرکت لاستیک بارز کردستان با بهره‌مندی از ماشین آلات روز و پرسنل متخصص در استان کرستان، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی پیشرو در استان است.

مهندس یوسفی در ادامه با اشاره به موفقیت‌های این شرکت عنوان کرد: با توجه به تاکید چندین ساله مقام معظم رهبری با محوریت تولید، این شرکت در روزهای اخیر با تولید روزانه ۱۶۲۶۰ حلقه به همت پرسنل زحمت کش و تلاشگر خود افتخاری دیگر در تاریخ لاستیک بارز کردستان به ثبت رساند و رکورد تولید ۶ ماهه خود را با توجه به تنوع محصول، افزایش داد.


وی همچنین به وضعیت استخدامی در شرکت لاستیک بارز کردستان اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و جذب حدود ۶۰ نفر نیروی انسانی که از طریق آزمون عمومی در ماه‌های اخیر به انجام رسیده و درحال طی شدم مراحل اداری به منظور تکمیل فرآیند استخدام است، در نظر دارد تولید خود را تا پایان سال افزایش چشمگیر دهد.


سرپرست بارز کردستان تصریح کرد: همچنین در راستای تکریم خانواده شهدا، ایثارگران و قشر معظم کارگری این شرکت نسبت به تبدیل وضعیت پرسنل خود برابر بخشنامه ابلاغی سازمان تامین اجتماعی اقدام نموده است. لازم می‌دانم که در اینجا بیان نمایم که این اقدام نه تنها بار مالی برای شرکت ایجاد نخواهد کرد بلکه در راستای افزایش انگیزه بزرگترین سرمایه‌ی خود، یعنی سرمایه‌های انسانی گام برداشته و مصمم است برنامه‌های جدی تری برای بهبود شرایط معیشتی پرسنل خود داشته باشد.


مهندس «طاهر یوسفی» در پایان عنوان کرد: از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری اجتماعی که با ابلاغ چنین سیاست‌هایی در راستای تکریم پرسنل و سرمایه‌های خود، و عمق بخشیدن به هویت اجتماعی و سازمانی آنان گام بردارد تشکر و قدردانی نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *