درباره ما

آنچه که در مورد گۆڕان نیوز باید بدانید

عصر حاضر را عصر سلطه ارتباطات می‌نامند. بی‌گمان در مورد همه مسائل جهان، بزرگ‌ترین رسالت اطلاع رسانی بر دوش رسانه‌های جمعی است. امروزه رسانه‌ها با گسترش مرزهای جغرافیایی، فرهنگی و سیاسی، هویت انسان معاصر را تحت تأثیر قرار داده‌اند، به طوری که می‌توان هویت انسان مدرن را هویت رسانه‌ای نام گذاشت. افزایش نقش وسایل نوین ارتباط جمعی در بخش‌های مختلف زندگی بشری سبب شده است که از آنها در زمینه‌های گوناگون استفاده شود.

باتوجه و به نقش رسانه‌ها در توسعه و امر اطلاع رسانی، گۆڕان نیوز نیز پا در این عرصه نهاده تا در راستای رسالت رسانه‌ای خود برای ایفای نقش در این حوزه و با تکیه بر رعایت اخلاق رسانه‌ای و کار حرفه‌ای گام نهاده است.

گۆڕان نیوز دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸۶۶۸۲ است.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد و تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز کردستان و استان‌های همجوار را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد  و در تلاشیم تا با اتکا به کار حرفه‌ای؛ انصاف، سرعت و دقت را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد. 

مشی رسانه‌ای سایت گۆڕان نیوز، تحلیلی- خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

تحریریه گۆڕان نیوز  همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

صورت‌بندی تحریریه به شرح زیر است: 

صاحب امتیاز : فردین کمانگر

مدیرمسئول:  غریبه رحیمی

و زیر نظر شورای سردبیری